בלוג | המכללה האקדמית תל חי

בלוג

בלוג

המכללה האקדמית תל-חי מציעה מסלול לימודים חדש וייחודי למצטיינים.

החוג לפסיכולוגיה במכללה האקדמית תל-חי חרט על דגלו לקדם את המחקר בקרב הסטודנטים לפסיכולוגיה ולכן תפתח המכללה בשנת הלימודים הקרובה (תשפ"ג) מסלול לימודים חדש וראשון מסוגו בארץ לסטודנטים מצטיינים: מסלול מוח ותודעה, אשר ילמד בחוג לפסיכולוגיה ובחוג ללימודים רב-תחומיים.

המסלול החדש מיועד לסטודנטים מצטיינים שרואים את עתידם בעולם המחקר. בשנים האחרונות דרישות הקבלה לתואר מתקדם במחקר המוחי הולכות וגוברות ולכן, קיים יתרון גדול ברכישת ידע אקדמי נרחב בתחום זה כבר במהלך לימודי התואר הראשון. במסגרת המסלול הייחודי, הסטודנטים ילמדו מגוון קורסים הנלמדים כיום, לרוב, במסגרת התארים...

סטודנטים מתנסים במעבדת המחקר לחקר המוח במכללה האקדמית תל-חי

מחקר חדש שנעשה במכללה האקדמית תל-חי מגלה כי נשים שלמדו לתואר ראשון בתוכנית המיוחדת לאנשים עובדים ובעלי משפחות שיפרו באופן משמעותי את תנאי העסקתן.

מחקר חדש שנערך ע"י ד"ר זאביק גרינברג וד"ר יהל קורלנדר מהחוג לשירותי אנוש ולימודים רב-תחומיים במכללה האקדמית תל-חי בחן מה היו ההשפעות של לימודים לתואר ראשון בתוכנית  המיועדת לאנשים בוגרים, אשר צריכים לשלב את לימודיהם ביחד עם עבודה וניהול משפחה. החוקרים התמקדו במחקרם בקבוצת נשים חד הוריות שלמדו את התואר הראשון שלהם בעזרתה של התוכנית המיוחדת הפועלת במכללה. "התוצאות היו מדהימות" אמר ד"ר גרינברג, "גילנו שהשגתו של תואר ראשון קידמה את כל הנשים עימן דיברנו ושיפרה את תנאי העסקתן ב– 100%". חלק מהנשים עברו...

ד"ר יהל קורלנדר וד"ר זאביק גרינברג

במסגרת החלטת הממשלה להעברת הפיקוח על מעונות היום למשרד החינוך, 315 מטפלות לגיל הרך יקבלו הכשרה מקצועית במכללה האקדמית תל-חי.

במסגרת החלטת ממשלת ישראל בנוגע להעברת הפיקוח על תחום מעונות היום לפעוטות ממשרד הכלכלה והרווחה למשרד החינוך, יעברו המטפלת לגיל הרך תוכנית הכשרה פדגוגית, במוסדות לימוד שאושרו על ידי משרד החינוך ללימודי הוראה וחינוך  גיל הרך. הכשרת המטפלות בצפון הארץ תעשה ע"י סגל התכנית לגיל הרך בפקולטה לחינוך והוראה, של המכללה האקדמית תל-חי, אשר זכתה במכרז משרד החינוך ובימים אלה החלה הכשרתן של 315 מטפלות בפריסה רחבה, מבית-שאן ועד מטולה.

הכשרה המטפלות נעשית במימון משרד החינוך ובתום התוכנית תקבל כל משתתפת מענק על סך 2500...

צילום של שתי סטודנטיות מהחוג להכשרת מטפלות לגיל הרך

"עם אצבע (הגליל) על הדופק".

תערוכה המציגה מבט אל העשייה המרתקת של המחלקה לצורפות במכון לאמנויות.

תוצג בגלריה B.Y5 בתל-אביב.

בין התאריכים 5.8.22 עד 27.8.22 תוצג בגלריה B.Y5 התערוכה "עם אצבע (הגליל) על הדופק" באוצרות של מירב רהט - תערוכה המציעה מבט אל העשייה המרתקת של המחלקה לצורפות במכון לאמנויות תל- חי. אירוע הפתיחה יתקיים ביום שישי 5/8/2022 בשעה 11:00 בבוקר.

בתערוכה מציגים כ-30 סטודנטים שלמדו (ולומדים) במחלקה מנעד רחב של...

דוגמן מציג שרשרת במסגרת התערוכה

הישג אדיר למכללה האקדמית תל-חי:

סטודנטים מהחוג למדעי המזון זכו במקום הראשון בתחרות העולמית לטכנולוגיות מזון IFT שהתקיימה בשיקגו.

הסטודנטים אסף אבנר, אורן קליין ושיר צמח פיתחו אצבעות מוצרלה טבעונית.

סטודנטים מהחוג למדעי המזון בתל-חי זכו במקום הראשון בתחרות הבינלאומית הגדולה בעולם לטכנולוגיות של מזון IFT, שהתקיימה בשיקגו בהשתתפות מאות סטודנטים, מהאוניברסיטאות הטובות בעולם. מתוך עשרות קבוצות, עלו לשלב הגמר, ביחד עם הקבוצה של תל-חי, שש קבוצות מאוניברסיטאות: וויסקונסין (המדורגת שלישית בארה"ב), אוניברסיטת יוטה, אוניברסיטת קוסטה ריקה, מאוניברסיטה...

הסטודנטים הזוכים מציגים את המוצר שלהם